Projekt nové elektroinstalace.

Vyhotovíme kompletní projekt dle Vašich požadavků, samozřejmostí je zohlednění aktuálních platných norem. Důraz klademe především na funkčnost a v neposlední řadě také na bezpečnost.

 

Projekt nové elektroinstalace pro stavbu svépomocí.

Vyhotovíme kompletní detailní projekt dle Vašich požadavků, na základě kterého budete následně schopni realizovat elektroinstalaci svépomocí. Nedílnou součástí projektu je i kompletní seznam veškerého potřebného materiálu. Celý projekt s Vámi podrobně projdeme a vše vysvětlíme, v případě následných dotazů jsme Vám k dispozici. Nabízíme rovněž překontrolování elektroinstalace, zapojení rozvaděče i závěrečné odzkoušení funkčnosti.

Realizace kompletní elektroinstalace v rodinných domech.

Realizace kompletní elektroinstalace od projektu až k finálnímu uvedení do provozu. Dle Vašich požadavků vypracujeme projekt, na základě kterého následně provedeme samotnou elektroinstalaci. Součástí je samozřejmě vydrážkování, uložení kabelů, zapojení, odzkoušení a uvedení do provozu.

 

Montáže rozvaděčů.

V případě zájmu nabízíme rovněž službu dodání předem připraveného rozvaděče, který Vám následně na místě určení zapojíme a uvedeme do provozu.

 

 

Opravy nefunkční elektroinstalace.

Realizace oprav nefunkční elektroinstalace, v co nejkratším možném termínu k Vaší plné spokojenosti.
Rekonstrukce staré elektroinstalace.
Vyjdeme Vám vstříc také v případě rekonstrukce stávající elektroinstalace.

 

Cenová kalkulace v případě koupě nemovitosti.

Zalíbil se Vám starší rodinný dům a netušíte kolik by Vás stála rekonstrukce či zřízení nové elektroinstalace? I v tomto případě jsme Vám k dispozici! Domluvte si osobní schůzku nebo nám zašlete poptávku se základními údaji emailem a my Vám vypracujeme kompletní nabídku.

JablotronMontáže zabezpečovacích systému.

Mějte svůj majetek pod kontrolou a v bezpečí i v době Vaší nepřítomnosti! Nabízíme kompletní montáže zabezpečovacích systémů na míru Vašim představám.

 

 

Odborné konzultace.

Narazili jste v průběhu stavby na problém, se kterým si nevíte rady? Zavolejte nám a my Vám pomůžeme!

 

Kontaktujte nás!